WAŻNE KOMUNIKATY

WSZYSTKIE ZAJĘCIA TEORETYCZNE I PRAKTYCZNE SĄ PROWADZONE Z ZACHOWANIEM PROCEDURY PRZECIW WIRUSOWI COVID-19

PROWADZIMY WYKŁADY METODĄ TRADYCYJNĄ, NA SALI WYKŁADOWEJ

Zajęcia metodą tradycyjną odbywają się w dwóch salach wykładowych, miejsca dla słuchaczy są rozmieszczone z zachowaniem zalecanych odstępów. Sale są stale przewietrzane za pomocą rekuperatora. Przed rozpoczęciem zajęć codziennie są ozonowane. Każdy słuchacz przed zajęciami ma mierzoną temperaturę termometrem bezdotykowym.

 Z POWODU PANDEMII PROPONUJEMY RÓWNIEŻ NAUKĘ TEORII METODĄ „TEORIA W DOMU”

To pierwszy w Polsce e-learning z dostępem do całej bazy państwowych testów wykorzystywanych podczas egzaminowania kandydatów na kierowców w WORD-ach. W RAMACH E-KURSÓW „TEORIA W DOMU” ZAPEWNIAMY PAŃSTWU minimum 90-dniowy dostęp do najlepszego w Polsce teoretycznego kursu internetowego dla kandydatów na kierowców kategorii B i C , zawierającego wszystkie aktualne pytania egzaminacyjne, oprogramowanie działa na komputerach stacjonarnych, laptopach, smartfonach i tabletach, możesz go zabrać wszędzie.

DLA POJAZDÓW SZKOLENIOWYCH  wprowadzona została procedura bezpieczeństwa „COVID-19 POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA 1.0”. Zgodnie z procedurą pojazdy są codziennie ozonowane, przed każdą jazdą są odkażane i wymieniane są pokrowce na siedzenia, sprawdzane są też maseczki i rękawiczki ochronne. Codziennie przed jazdą jest sprawdzana temperatura za pomocą termometru bezdotykowego.